O mně &blogu

Od malička jsem se zajímala o to, jak svět kolem mě funguje. Nechápala jsem, jak se mohou dít tak strašné věci, jaké se dějí, jak na sebe lidi dokážou být zlí a ubližovat ostatním i sami sobě. Proč na světě trpí tolik lidí hladem, když máme obchody plné jídla? Proč se mezi sebou lidi mlátí, jen protože říkají svému bohu jiným jménem? Proč některá zvířata jíme a s jinými se mazlíme? A jak je možné, že umře někdo, kdo ještě vůbec není starý?

Často jsem si brala všechny "problémy světa" osobně a bylo mi z toho všeho smutno. Hlavně jsem tomu všemu ale vůbec nerozuměla - jak tohle někdo mohl někdo dopustit?

Blíženecká část mě ale byla vždycky natolik schizofrenní, že jsem zároveň až do šestnácti snila o tom, že budu jednou bydlet v New Yorku, chodit nakupovat do luxusních butiků, navštěvovat módní přehlídky a pořádat večírky pro celebrity na své soukromé jachtě. Nadšeně jsem si fotila na instagram kelímky ze Starbucks (kam jsem šla tak dvakrát do roka a připadala si jako největší hvězda)

Ani nevím, kde nastal ten "zlom". Pomalu jsem ale začala zjišťovat, že tím vším jdu sama proti sobě. Proti tomu, čemu opravdu věřím. Proti tomu, co považuju za správné a důležité. Žít v souladu sama se sebou pro mě tam "pod povrchem" byla vždycky ta nejdůležitější věc na světě. 

A tak jsem se dostala k dvěma knížkám od Jardy Duška, začala víc poslouchat písničky Tomáše Kluse, jíst převážně rostlinnou stravu, cvičit jógu, malovat mandaly ... a znovu se zajímat o to, jak já sama můžu přispět k tomu,SPOLUPRÁCE
Pokud máte zájem o spolupráci, napište mi na email adaskladalova@gmail.com :) 


  
Žádné komentáře:

Okomentovat

F