čtvrtek 7. prosince 2017

Ohlédnutí za rokem 2017

Blíží se konec roku a už tradičně proto přichází tady na blogu čas na zhodnocení posledních měsíců. Když máte pocit, že všechno, co se vám v životě děje, je jen špatné, není nad to vytáhnout staré fotky a připomenout si zážitky, které rozhodně špatné nebyly. Já si tak na konci roku vždycky uvědomím, že přes všechno nadávání, přes všechny negativní chvíle, nudné i náročné dny, jsem zažila taky spoustu skvělých věcí, na které budu ještě hodně dlouho vzpomínat.

Letos jsem měla možnost tuto každoroční "rekapitulaci" posunout na novou úroveň díky firmě Saal Digital, která vyrábí parádní fotoknihy, fotosešity a spoustu dalších foto-výrobků, díky kterým si můžete svoje zážitky připomenout úplně kdykoliv. Naše rodina na všech dovolených, oslavách a výletech vždycky fotí hrozné množství fotek, které potom často zůstanou nepřebrané ve zmatených složkách v počítači, a už se k nim nikdo nevrací. Popravdě, komu by se chtělo projíždět 600 fotek z dovolené, ať už byla jakkoliv skvělá?  A právě proto jsem vždycky milovala tištěné fotky a ráda si prohlížela stará alba.


Foto-sešity od Saal Digital mají super kvalitu a za 80 fotek zaplatíte jen něco kolem 300 Kč. Je to taky třeba super dárek pro příbuzné :)
Fotosešit si vyrobíte v jejich speciální aplikaci a můžete si ho "vytunit" podle sebe - udělat z fotek koláže, přidat nápisy, obrázky ... Navíc vám hotová fotokniha dojde domů do týdne :)


Oslava 18-tin


Poslední zvonění

Majáles

Yoga & Dance Ostrava

Letní Akademie Hejbej

Třídní kurz v Praze


 Řecko 

  

    


   
 
  Lektorský kurz jógy s Deepem Kumarem
 Polsko - Pieniny

 Přestavba zahrady + grilovačka
  
Benátky

  

Assisi 

Řím + Vatikán  
Nezapomeňte se proklikat i ostatními roky ! :) 2014 / 2015 / 2016

3 komentáře:

F