čtvrtek 8. června 2017

Moje inspirace.

Na sociální sítě se dá dívat ze svou stran. Můžete to brát tak, že nám všechny ty fotky, videa a příspěvky na instagramu, facebooku a youtube vytváří mylnou představu o tom, jak bychom měli vypadat, jak bychom se měli oblékat, jak bychom se měli chovat ... Sociální sítě se podílí třeba na rozšiřování představy o "tělesném ideálu", zvyšují tak množství lidí s poruchami příjmu potravy a podobně ... Ale věřím, že každý si v každé věci může najít to své. A pro mě jsou sociální sítě místem, kde jsem objevila lidi, kteří mě inspirují v každodenním životě, dodávají mi motivaci, když ji potřebuju a pomáhají mi uvědomovat si, kdo jsem a kam směřuju .... I když jsou to lidi, které znám jen z fotek, videí a blogových příspěvků, mám pocit, jako bych je znala ve skutečnosti. Holky, které vám chci dneska představit, jsou výjimečné osobnosti, nádherné navenek i uvnitř ... ♥
Sociální sítě inspirace


Claire Michelle

Claire je důkaz toho, že takzvaný "zákon přitažlivosti" opravdu funguje a dají se jím plnit všechny naše sny. Někdy při jejím vyprávění o neuvěřitelných "náhodách", které se jí dějí, sedím doslova s otevřenou pusou. Claire pochází z Colorada. Nedávno si pronajala byt v Los Angeles, ale po návštěvě Hawaie zjistila, že ji město nebaví, že chce žít v přírodě a natolik se zamilovala do Hawaie, že momentálně bydlí na Oahu v domku na stromě :) Maluje nádherné obrazy, točí videa, na instagramu má přes 140 tisíc sledujících a v současnosti má v plánu rozjet vlastní e-shop s originálními šperky :)

Instagram
Etsy (e-shop)
Youtube kanál

Claire Michelle


Annie Tarasova

Annie is an australian youtuber, who která natáčí originální videa a stejně jako předchozí dvě slečny, Annie maluje a na Etsy si můžete koupit její "Dreamy moons". Proč říkám originální videa ... kromě toho, že Annie točí vlogy ze života, videa z cest nebo "What I Eat In A Day", točí taky videa zaměřená na spirituální témata - čakry, zákon přitažlivosti, meditace, lucidní snění a podobně. Přijde mi, že v každém videu je poznat, jak tím sama žije, všechno popisuje nadšeně a upřímně. Navíc jsou její videa i nádherně natočená a po jejich zkouknutí máte i tak trochu umělecký zážitek.

Instagram
Youtube
Dreamy moons (Etsy E-shop)
Annie Tarasova


Boho Beautiful


Kanál Boho Beautiful tvoří společně Juliana a Mark. Juliana se narodila na Ukrajině a s rodiči se přestěhovali už když byla malá do Ruska. Odtud potom emigrovali do Kanady, kde žila donedávna. Potom prodali všechny své věci, včetně svého bydlení a momentálně žijí na cestách - zrovna teď někde v Malajsii. Na kanálu najdete videa z cest, workouty, jógová a meditační videa a hlavně neskutečně inspirativní videa ze života a aktuální vlogy, které jsou nádherně upřímné, "syrové" a člověk nakopnou, aby sám něco začal dělat. 


Boho beautiful

2 komentáře:

 1. Panebože ty jsi skvělá! ♥ Konečně jsem narazila na další blogerku, která to má v hlavě v pořádku a nebloguje pouze o módě. Sleduji ♥ Děkuji za příjemné čtení. Na tyto skvělé holky určitě kouknu, moc mně zaujaly. Obzvlášť ohledně té první, která je důkazem zákonu přitažlivosti, protože na ten také věřím a život uzpůsobuji tak, abych žila podle něj. A musím uznat, že se mi daří.
  Fakt super článek!

  Vee (yourVee.blogspot.cz)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju za nádherný komentář ♥ Určitě koukni, Claire je úžasná :)

   Vymazat

F