neděle 23. dubna 2017

Jarní pleťová očista

Ráda s kosmetikou experimentuji. Zkouším nové čistící vody, oleje, krémy a masky. Všechno samozřejmě v co "nejpřírodnější" formě :) Nobilis Tilia je česká značka přírodní kosmetiky s certifikátem CPK, což znamená že neobsahuje žádné syntetické látky a není testovaná na zvířatech :) Spousta produktů neobsahuje ani žádné živočišné složky, takže je kosmetika vhodná i pro vegany. Dneska pro vás mám tip na dvě skvělé pleťové masky, kterými můžete při jarní očistě rozmazlovat svoji pleť ♥

Jarní pleťová očista Nobilis Tilia


Nobilis je rozhodně jedna z mých nejoblíbenějších značek kosmetiky, kupujeme od ní hlavně pěstící oleje a esenciální olejíčky, které mají opravdu vysokou kvalitu a vůbec nemám důvod hledat jiného výrobce. Jednou jsem na blogu už jeden z produktů od Nobilis vychvalovala, a to růžovou vodu a šípkový olej. Ale zpět k maskám ... :)

Tužebníková maska
Tužebníková maska je určená především pro problematickou pleť se sklonem k akné. Maska odstraňuje přebytečný maz, který je právě jednou z příčin vzniku akné. Přesto ale ani suchou pleť nijak nepříjemně nevysušuje :) Tužebník obsahuje protizánětlivé a antibakteriální látky, takže přestože alespoň pro mě osobně nebyla změna po smytí masky výrazně viditelná, po pár dnech se mi pleť postupně zlepšovala a netvořilo se mi další aktivní akné. Kromě tužebníku maska obsahuje taky například výtažek z hřebíčku, který vypíná pleť, ničí nechtěné bakterie, pleť hloubkově čistí a vyživuje (hřebíček je bohatý na minerály jako je draslík, sodík, fosfor, železo, vitamin A a C).
Masku bych doporučila spíše lidem s mastnou pletí.

→ Kupujte tady

Avokádová maska
U této masky mě trochu překvapila konzistence, která se spíš podobá krému. Většina masky se díky tomu vstřebá do kůže a nemusíte ji ani umývat.
Po nanesení na obličej maska příjemně chladí a po 10-20 minutách jsou vidět účinky, které jsou slibovány na stránkách Nobilis - zmizí zarudlá a podrážděná místa. Pokud máte suchou pleť, tahle maska je skvělá. Avokádo obsahuje spoustu antioxidantů a zdravé tuky, které ochraňují naši pleť, vyživují ji a brání zánětům. Maska navíc obsahuje výtažky z aloe vera, které zabraňuje stárnutí pleti, léčí akné a hydratuje pleť. Celkově po masce pleť není tak vysušená, unavená a podrážděná.

→ Kupujte tady

Žádné komentáře:

Okomentovat

F