neděle 5. června 2016

Bombus Raw tyčinky

Bombus je česká značka, která vyrábí raw tyčinky bez lepku, přidaného cukru, konzervantů a barviv. Většina z nich obsahuje základ ze sušených datlí + další ovoce a oříšky, kokos nebo kakaové boby. Mají málo kalorií, ale přitom spoustu vitamínů a zdravých cukrů, které vám dodají energii, kdykoliv je to potřeba .. Jo, abych nezapomněla - jsou silně návykové.  

Box Raw Bombus tyčinek


Někde jsem četla, že pokud chcete nakupovat zdravé potraviny, i když něco obsahuje samé skvělé suroviny, mělo by jich být maximálně pět. Čím méně ingrediencí, tím lépe. Bombus tyčinky jsou důkazem toho, že z pár ingrediencí se dá vyrobit chuťově výborné a super zdravé jídlo. Momentálně už se vyrábí ve čtyřech řadách - tyčinky raw energy, proteinové tyčinky, tyčinky se ovocem a chia semínky a série tyčinek pro děti kids energy.

Raw Energy
"Základní" řadou jsou tyčinky Raw Energy, které se prodávají v příchutích jablko & skořice, kokos & kakao, meruňka & kešu, maracuja & kokos, kešu & káva a kokos & kakao. První "bombuska", kterou jsem kdy měla byla kešu & káva a zamilovala jsem si ji po prvním ochutnání. Momentálně se u mě drží pořád na prvním místě, společně s příchutí kokos & kakao. Ostatní příchutě jsou sice taky výborné, ale kakao, káva, oříšky, kokos - to bych dokázala jíst v jakékoliv podobě a nonstop!

Raw Bombus tyčinky

Slim Snack
Tyčinky v sérii slim snack obsahují kromě ovoce ještě chia, slunečnicová a lněná semínka a pohanku. Koupit je můžete v příchutích kakao, banán, nebo švestka. Tato série nemusí zachutnat každému - s chia semínky výrobci nešetřili, takže tyčinka hodně "křupe". Mě osobně to nevadí, chia semínka si sama dávám skoro do všeho a kombinace s kakaem byla dokonalá.

Raw Protein
I rostlinná strava může být bohatá na bílkoviny a existují tedy i veganské proteinové tyčinky! Proteinové Bombusky obsahují rýžový protein a vyrábí se ve třech příchutích - banán, kakao, a arašídové máslo. Z této série mi nejvíc chutná příchuť arašídové máslo - je to jedna z věcí, kterou si buď absolutně navždycky zamilujete nebo jí nikdy nepřijdete na chuť. Já spadám do první kategorie a cokoliv arašídového jsem schopna jíst po kilech. V banánové a čokoládové verzi je trochu víc cítit proteinový prášek, arašídová ho o něco víc přebíjí. 

Raw Bombus proteinové tyčinky


TIP
Raw tyčinky si kupuji většinou na svačinku na cestu nebo do školy, když máme delší vyučování. Poslední dobou jsem si je ale oblíbila i jako součást ovesné kaše, chia pudinku nebo smoothie misky. Stačí tyčinku nakrájet na kostičky nebo z ní vyválet kuličky a máte super ozvláštnění snídaně / svačinky :)

Chia pudink s datlemi, jahohdami a raw bombus tyčinkou

Ovesná kaše s banánem a raw bombus tyčinkou

Ochutnali jste už Bombus tyčinky ? Které vám chutnají nejvíc ? :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

F