O mně &blogu

Před dvěma roky jsem snila o tom, že budu žít v bytě v New Yorku, na snídani budu chodit do Starbucks a své vydělané miliony budu utrácet za oblečení a módní přehlídky. Chtěla jsem žít v přepychové vile s manželem - hollywoodským hercem - a pořádat tam každou chvíli legendární večírky, kam budou chodit celebrity a alkohol poteče proudem. Ale už je to za mnou. Přečetla jsem dvě knížky od Jardy Duška, začala jsem víc poslouchat Tomáše Kluse, jíst převážně rostlinnou stravu, cvičit jógu a malovat mandaly - a najednou jsem zjistila, že jsem se ocitla v jakémsi jiném "levelu". Dneska sním o tom, že svoje peníze budu utrácet za cestování, pojedu jako dobrovolník zachraňovat opuštěná zvířata do Indie, navštívím buddhistické chrámy v Thajsku, a v budoucnu budu žít v útulném domečku u moře s manželem, co bude mít stejný pohled na svět jako já, s jedním nebo dvěma dětmi a spoustou zvířat. Nechci se hnát za vysokoškolskými tituly, chodit do práce a dělat všechno tak, jako ostatní. Nechci žít podle svazujících pravidel, chci vydělávat něčím, co mě bude bavit a organizovat si život podle sebe :)

Na tomto blogu s vámi chci sdílet zdravé recepty, svou lásku k cestování a ke zvířatům, svůj pohled na svět, tipy, které mně osobně pomáhají zbavit se stresu a být veselejší, myšlenky ohledně etického stravování a pozitivnímu přístupu k životu :)


SPOLUPRÁCE
Vítám jakoukoliv spolupráci s blogy a firmami se stejným zaměřením (zdravý životní styl, alternativní medicína, přírodní kosmetika, cestování ...). Nabízím napsání článku pro vaši propagaci výměnou za sdílení tohoto blogu na Vašich stránkách nebo sociálních sítích Vašeho webu. Pokud máte zájem nebo vás napadá jiný způsob spolupráce, piště mi na email adaskladalova(zavináč)gmail.com


  
Žádné komentáře:

Okomentovat

F